AOU M170EG01 VD 17.0" TFT-LCD Panel LCD monitorba - Jelenlegi ára: 5 000 Ft
M170EG01 VD 17. 0" a-Si TFT-LCDPanel for AUO
Eladó teljesen új 17" LCD panel monitorba, barkácsolóknak!
Panel Brand
AUO
Panel Model
M170EG01 VD
Panel Type
a-Si TFT-LCDPanel
Panel Size
17. 0"
Resolution
1280(RGB)× 1024 (SXGA)
Display Mode
TN, Normally White, Transmissive
Surface
Antiglare, Hard coating (3H)
Brightness
300 cd/m2 (Typ. )
Contrast Ratio
1000 : 1 (Typ. ) (Transmissive)
Display Colors
16. 2M (6-bit + FRC)
Response Time
3. 5/1. 5 (Typ. )(Tr/Td) (ms)
Viewing Angle
80/80/80/80 (Typ. )(CR? 10) (L/R/U/D)
Frequency
60Hz
Lamp Type
CCFL
Signal Interface
LVDS (2 ch, 8-bit)
Input Voltage
5. 0V (Typ. )